likyonlinetrener.infoblog.sk

Prečo táto cesta ?

Publikované 29.11.2017 v 09:34 v kategórii Prečo práve fitness život ?, prečítané: 25x

Prečo som si zvolil práve túto cestu ?


Pre predstavu ako sa človek dokáže zmeniť...
A teraz môžem začať svoj príbeh. Prečo som sa práve rozhodol pre fitness život ? Prečo som si vybral túto cestu a nie inú ? A prečo sa venujem niečomu z čoho nemám peniaze ?
Jednoduchá odpoveď : Lebo ma to baví.
Nezáleží na tom či sa to ľudom okolo vás páči, nezáleží na tom čo si iný o vás myslia, nezáleží na názore iných pretože len my samy vieme čo je pre nás najlepšie a len my vieme aké sú naše ciele a ambície. Od malička som sa nevedel nájsť v žiadnom kolektívnom športe, hrával som ich veľa ale nikde som nebol až tak dobrý aby som mohol niečo dosiahnuť a v srdci som vedel že ma to nenapĺňa. Časom sa stalo to že som sa úplnou náhodou dostal k cvičeniu a jediný deň v posilňovni mi stačil na to aby som vedel že toto ma baví a tomuto sa chcem venovať. Zo začiatku som bol len chalan čo si šiel sem tam zacvičiť. neriešil som stravu ani nič podobné chodil som sa zabávať,popíjal som s kamošmi, a sem tam si šiel zacvičiť. Lenže postupom času si človek uvedomí že si treba vybrať, buď jedno alebo druhé. Vybral som si tú samostatnú cestu ktorá dopadne tak ako si ju vyšlapem. A tak som sa rozhodol pre cvičenie na plno.Trvalo mi to pár rokov kým som na to prišiel.Posledné roky na strednej škole po boku človeka ktorý sa venoval tomu istému naplno mi dodalo ešte väčšie odhodlanie ísť svojou cestou.A tak sa to tiahne až do teraz...Človek ktorý sa niekoľko rokov venuje istému životnému štýlu to nedokáže len tak nechať a ísť iným smerom...Zažil som si toľko rečí,že prečo to robím, načo cvičím veď je to zbytočné a podobné narážky...no dnes tí istí ľudia chodia za mnou a pýtajú sa na rady a chvália to čo kedysi odsudzovali...Prečo je to tak ? :)
Človek by mal robiť to čo ho napĺňa a baví len vtedy môže byť spokojný a bude sa mu vo všetkom dariť.Preto si treba nájsť svoj smer a ísť si za tým nech sa deje čokoľvek.Netreba sa vzdávať aj keď to niekedy vyzerá že inú možnosť nemáme. Mnohokrát sa mi stalo že som nemal čo do úst a ako mladého chalana ktorý cvičil, ma to strašne deptalo no nie každý deň je taký zlý. Prečkal som to obdobie a môžem povedať že aj tie chvíle mi dali do života veľa. Odstupom času sa človek pozerá na všetko inak a je vďačný za všetko čo mu život priniesol :) Cvičenie nieje len dvíhanie činiek v posilňovni, je to vášeň a cit pre tento šport a kto tomu neobetuje takmer všetok svoj čas tak to nikdy nebral vážne.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?